1 / 1

درباره ی ما

img
شرکت متکو
درباره ما و فعالیت های ما

سابقه شرکت:
سابقه شرکت فن آوران البرز ماشین با برند تجاری “متکو (MATCO)” به سال 1387 برمیگردد.البته هر یک از موسسین شرکت در زمینه ساخت انواع چرخدنده ، جعبه دنده ( گیربکس ) و نوسازی آن از اوایل دهه 70 مشغول به کار بوده و کارنامه درخشانی در صنایع مختلف کسب نموده اند .
کارنامه فعالیت چندین ساله مجموعه، متخصصین و همکاران گواه این است که با وجود موانع و سختیهای کار، شعار شرکت متکو مبنی بر ” صداقت و تلاش وافر جهت جلب نظر کارفرمایان ” تحقق یافته و در تمامی پروژه‌ها با افتخار و سربلندی ، توفیق داشته است .

تخصص‌ها و زمینه فعالیت:
هم اکنون متکو با اتکا به دانش تیم فنی – مهندسی مجرب و کارآزموده قادر است کلیه فعالیتهای صنعتی در زمینه های زیر را با بکارگیری استانداردها و دانش روز در بالاترین سطح کیفی بانجام برساند .
• ساخت و نصب انواع چرخدنده و جعبه دنده ( گیربکس ) صنعتی شامل انواع چرخدنده ساده ، مارپیچ ( هلیکال ) ، مخروطی ساده و مخروطی مارپیچ (هیپوئید و اسپیرال )
• خدمات سنگ چرخدنده
• ساخت انواع تابلو برق های صنعتی
• اجرای انواع سیستمهای کنترل صنعتی و PLC
• تعمیر و راه اندازی ماشین آلات ( برق و مکانیک )

با ما تماس بگیرید

پرسش و پاسخ

فعالیت موسسین شرکت متکو ( MATCO) در زمینه ساخت و تولید چرخدنده و جعبه دنده ( گیربکس )های صنعتی و همچنین تعمیر و راه اندازی دستگاههای دنده زنی ( Hobbing machine ) و سنگ چرخدنده ( Gear grinding machine ) به دهه 70 شمسی باز می‌گردد. انجام پروژه‌های متعدد و گوناگون برای موسسات و شرکت‌های معتبر در طول این سال‌ها، کارنامه‌ای درخشان برای این مجموعه به ارمغان آورده است.

از سال 1387 با گرد هم آمدن موسسین و برخی افراد متخصص و مجرب در صنایع گوناگون ، شرکت فن آوران البرز ماشین ( Machinist Alborz Technologists CO ) تاسیس گردید . هدف بنیان گذاران ، ایفای نقش در توسعه فن آوری صنعتی و تولید تجهیزات دقیق در کلیه صنایع بوده است . با جذب نیروهای متخصص، جوان و فعال، توسعه و بروز رسانی راه‌کارهای متنوع و کارآمد صنعتی در اولویت برنامه‌های راهبردی این شرکت قرار گرفت .

نتیجه سال‌ها تجربه موثر و موفق مدیران، در کنار تخصص و تعهد نیروهای جوان، توانایی این مجموعه را در انجام پروژه‌های متعدد و متنوع در زمینه طراحی و ساخت تجهیزات صنعتی و دیگر زمینه های فنی بالا برده و با حفظ کیفیت، رضایت‌مندی مشتریان را نیز در پی داشته است.